Konkurs Azbest2019! wystartował

8 marzec 2019 r.

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii ogłosiło nabór ofert w Konkursie Ofert Azbest 2019! Konkurs jest skierowany do jednostek samorządu terytorialnego. Oferty należy składać na wzorze oferty, zgodnie z Regulaminem Konkursu, na adres Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Departament Gospodarki Niskoemisyjnej, w terminie ...
Czytaj więcej »
Konkurs AZBEST 2017!

6 marzec 2017 r.

Ministerstwo Rozwoju RP ogłosiło Konkurs AZBEST!, w ramach którego jednostki samorządu terytorialnego mogą uzyskać wsparcie finansowe na realizację lokalnych Programów usuwania azbestu.
Czytaj więcej »
Poradnik o finansowaniu usuwania azbestu zaktualizowany

30 styczeń 2017 r.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym Poradnikiem o finansowaniu usuwania azbestu (stan na 27 stycznia 2017 r.). W niniejszej publikacji zostały opisane wszystkie aktualnie dostępne źródła finansowania przedsięwzięć związanych z usuwaniem azbestu w Polsce.
Czytaj więcej »
Konkurs AZBEST 2016!

1 marzec 2016 r.

Ministerstwo Rozwoju ogłosiło konkurs na realizację w 2016 r. zadań wynikających z "Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009 - 2032". Oferty należy składać do 1 kwietnia 2016 r.
Czytaj więcej »
Raport końcowy projektu

26 sierpień 2015 r.

Zapraszamy do zaznajomienia się z raportem końcowym projektu "Kampania antyazbestowa"
Czytaj więcej »
Konkurs Azbest 2015

8 marzec 2015 r.

Co roku Ministerstwo Gospodarki wspiera finansowo realizację zadań wynikających z „Programu Oczyszczania Kraju z Azbestu na lata 2009-2032”. Większość działań ukierunkowanych jest na wsparcie jednostek samorządu terytorialnego, w formie bezpośredniego wsparcia np. na opracowanie programów usuwania wyrobów zawierających azbest lub też ...
Czytaj więcej »

123 ...

Seminaria w Twoim regionie

Znajdź seminarium edukacyjne o tematyce usuwania azbestu. Skorzystaj z naszej bazy wiedzy.

Szukaj seminarium

Pozyskaj Dofinansowanie

Znajdź profesjonalną firmę

Znajdź profesjonalną firmę utylizującą azbest i eternit. Skorzystaj z naszej bazy wiedzy.

Szukaj firmy
XNie pokazuj tego powiadomieniaWażne: Użytkowanie strony internetowej oznacza zgodę na używanie plików Cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.